
Про це заявив в ефірі Эспрессо.TV представник України в робочій групі з безпеки Мінської переговорної групи Євген Марчук.
На його думку, якщо б Росія не планувала подальші бойові дії на Донбасі, вона б не стягувала до кордонів з Україною війська.
– Видно за усім, особливо після Мюнхенської конференції, що Росія не буде проявляти зацікавленість у завершенні або нормалізації ситуації на Донбасі. Кажуть, що може бути заморожений конфлікт. Це погано, але це своєрідна стабілізація. Але видно, що Росія не буде робити заморожений конфлікт на Донбасі, тим більше, підтягуючи великі військові структури дуже близько до кордону, – сказав Марчук.
Читайте: Путін бачить дві угоди з Трампом щодо Криму і Донбасу – історик
Нагадаємо, про те, що загроза повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну зберігається днями заявляв президент України Петро Порошенко.