Укр Рус

На Донеччині народилися сіамські близнюки (відео ICTV)

На Донеччині народилися сіамські близнюки (відео ICTV)

Лікарі думають над порятунком малюків.

25 травня вагітна жінка з’явилася в пологовому будинку Краматорська зі словами: «У мене відійшли води».

Мати дівчаток стала на облік до гінеколога на пізньому терміні, а під час вагітності не проходила УЗД.

Зараз дивляться

Що цікаво, у жінки вже є двоє дітей, 1993 і 1997 року народження.

Тільки після ультразвукового обстеження, яке зробили в лікарні, лікарі визначили, що повинна народитися двійня. При собі породілля не мала ні обмінної карти вагітних, ні результатів якихось аналізів, ні висновків УЗД.

Акушери-гінекологи дуже здивувалися, коли виявилося, що малюки, які з’явилися на світ, не просто близнюки, а сіамські близнюки! Це дуже рідкісний випадок не тільки для вітчизняної, але і для світової медицини.

Мамі українських сіамських близнюків – 40 років, вона мешканка Камишевахи (село в 20 км від Краматорська).

У Донецькій обласній дитячій клінічній лікарні, куди перевезли малюків, представники медичної комісії, які оглядали сіамських близнюків, вирішили, що розділити малюків можна, оскільки попередні висновки, що у них одне серце на двох, не підтвердилися.

Дівчинки зрослися у верхній частині живота і в області грудей, але більшість органів у них окремі. У них спільна печінка і порок серця.

Комісія завершила свою роботу, і близнюків під посиленою охороною направили до Києва. У столиці дівчаток будуть оперувати хірурги з Ізраїлю.

Більше інформації у вечірньому випуску « ФАКТІВ».

//ICTV

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка