3 роки Дизель Шоу – нові прем’єри та номінація на Телетріумф
За 3 роки у Дизель Шоу суттєві зміни. Вони переїхали на найбільший концертний майданчик країни. Щоразу нова програма збирає по 2 аншлаги, а це 8 тис людей. За кількість міст у турі Весна смішна у 2017 році їх внесли до національного реєстру рекордів України.
До команди гумористів приєднався введучий Максим Неліпа й тепер їх у колективі 9. Привітати Дизелів прийшли й їх добрі друзі – актори, гумористи Євген Нікішин та Сергій Писаренко. Доречі, хлопці останнім часом часто виступають у Дизелів, навіть приєднувались до колективу в турі.
Дивіться: Мотиваційний ранок: формула успіху актора Дизель Шоу Євгена Гашенка
За лаштунками відомі коміки вивчають державну мову, хоч і н без проблем, але вони стараються. Артисти кажуть, навіть 3 роки роботи, 14 годин репетицій на добу – це не максимум. Вони вже відзняли серіал Папаньки, а головна мрія – повнометражний фільм.
До слова, на Ані Лорак під час концерту в РФ накинувся фанат.



