ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

3D-принтер та бездротовий заряд для телефона: нові українські гаджети

Технічні розробки та науковий прогрес. Це не про Кремнієву долину. Усі сучасні новинки в Києві. Наприклад, цифрова лабораторія, куди може прийти кожен та розробити свій пристрій на 3D принтері. Або ж міні-девайс, який  робить безперервну кардіограму і майже непомітний на тілі.

Сьогодні в одній кімнаті роблять усе: від замальовок до ідеального готового прототипу. Щоб виготовити деталь для виробу не треба звертатися до дешевого Китаю. Усе в Києві, поруч.

Спробувати себе крутим айтішником можна з 7-ми років. Лабораторія відкрита і для дітей. Євгенія навчається лише у третьому класі, а вже друкує власний виріб. Ще не зарядний пристрій, не прототип телефона, утім маленького анімаційного героя.

Дивіться: Кілька годин – і схудла! Нові навушники Модіус

Геніальні винаходи народжуються і в цій щільній кімнаті. У розробці айтішників – бездротовий заряд для телефона. Нині ідея виглядає так: котушки та дроти. В ідеалі – буде міні-модем, що без жодного контакту роздаватиме не Інтернет, а енергію. Щоб підзарядити смартфон навіть не треба виймати його з кишені.

Не заряджати на відстані, однак стежити за здоров’ям усієї родини – винахід Романа. Ідея міні-девайсу виникла з власного досвіду. Науковець турбувався за здоров’я своєї мами і створив пристрій, який контролюватиме її самопочуття. Дані надходять на мобільний телефон.

Сенсори пристрою роблять безпепервну кардіограму, контролюють дихання і температуру. Визначають тиск та стежать за режимом сну. Виріб вже замовила Японія, Європа та США. Світова ціна 209 доларів, для українців удвічі дешевше.

До слова, Apple представила новий iPad і назвала ціну.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка