Чи вигідно вкладати гроші в Україну. Розвінчування міфів та успішні проекти

Вкладати гроші в Україну вигідно й усі розмови, що наша держава інвестиційно неприваблива – це міф, сплетений тими, хто не прагне розвитку своєї країни. Кошти вкладаються у сільське господарство, зелену енергетику, світові автогіганти відкривають у нас свої заводи. Так, у країні є проблеми, серед яких корупція – найбільша. Це не спиняє інвестиції, але гальмує їх.

Катерини мріяла відкрити простір, де можна працювати, зустрічатися з партнерами і бізнесменами. Втілити задум проекту зміг інвестор з Ізраїлю. І жодні застереження про нестабільні часи не відлякали.

Тепер такі простори рятують молодих підприємців від дорогої оренди офісів, конференц-зали чи лекційні аудиторії – все у доступі. За оренду робочого місця – 170 доларів за місяць, в окремому боксі – 230.

Дивіться: Медицина за стандартами НАТО в Україні. Манекени з імітацією поранень та $700 тис. інвестицій

Теж ризикнув заради бізнесу з українцями – Йорген Бо. Місяць тому він приїхав з Норвегії з  інвестицією.  Нині він працює над сайтом – платформою для креативних українців, яким для старту потрібні інвестиції. Стартапери завантажать свої ідеї і проекти, а Йорген знає, як знайти гроші.

Власних ідей нам не бракує. Ми розуміємо ринок Заходу, відчуваємо тенденції, креативність не гірша, ніж у Сан-Франциско. І такі історії свідчать – несприятливий інвестиційний клімат – радше  вже кліше, аніж реальність.

До слова, Пекін інвестує в Україну $6 млрд.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка