Дитячі табори в Польщі 2018: куди відправити дитину і ціни

Тут ніхто нічого не робить з примусу.  Наприкінці 19 ст саме тут ксьондз Сємашка організував  будинок опіки для бідних хлопців, вони працювали, а за це мали їжу та нічліг. У 1950 роках 20 ст заклад закрили, а 1993 року відновили вже у новому форматі. Тепер – це місце для усіх. Нині у Польщі майже 30 таких майданчиків.

У кожному осередку від сотні до двох відвідувачів віком від 6 до 20 років. Для батьків це задоволення нічого не коштує. Дітьми займаються майже протягом усього року. Ще й годують і організовують поїздки країною та за кордон.

Дивіться: Дитячі табори у Карпатах та Одесі: умови, ціни та програма

Гроші виділяє міська влада і спонсори  часто надають приміщення для майданчиків без орендної плати. Більше того, усі осередки з якісним ремонтом. І такий підхід спрацьовує. Діти не нищать  нічого навіть у туалетах, де немає камер спостереження, і самі складають графіки прибирань і дбають про свою Сємаху.

Ізі 13 років, ходить сюди лише рік, але вже хоче бути лідером. І такі дитячі прагнення тут підтримують.  15- річний Оскар цікавиться театром і журналістикою. І сам вже проводить заняття для новачків. Хоча прийшов сюди вимушено.

Головне, щоб вихователь мав контакт із дітьми і був для них  і авторитетом і другом. А ще тут вчать взаємодіяти у команді і вміти вирішувати  проблеми. Причому  кожна дитина сама обирає формат свого розвитку.

До слова, Факти писали, де хочуть відпочити українці влітку.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка