ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Енергія з курячого посліду: скільки зекономить та які прибутки

Україна уже має багатий досвід сонячних полів, вітряків та навіть видобування біодизелю зі сміття. Та останній прорив альтернативних ресурсів – енергія з курячого посліду.

Біоустановка потужністю 10 мегават. Такою кількістю світла можна забезпечити понад 30 тисяч домівок.

У компанії Миронівський Хлібопродукт, що вивела зелену енергію на новий рівень, запевняють – це лише перший етап. За чотири  роки буде створено ще один комплекс.

Тут за рік випускають понад 250 тисяч тонн м’ясної продукції. А за три роки виробництво курятини планують збільшити майже вдвічі. Відповідно, зростуть і відходи від виробництва. Тож проект з переробки курячого посліду – це  екологічність та економія. Адже від утилізації відходів птахівництва підприємство ще й отримає енергетику для власних потреб.

Дивіться: М’ясо кілограмами, віскі ящиками – українці поцупили з супермаркетів товару на мільярд грн

Нині підприємства реально наповнюють ВВП країни. Планують розширювати ринки в Африці, Азії та на Близькому Сході. І купити 5 заводів у Європі. Це принесе в українську економіку $350 мільйонів валютної виручки.

На підприємстві вважають – потужні біоуставновки допоможуть досягти енергонезалежності Україні й створять тисячі нових робочих місць.

До слова, житель Дубно на своєму подвір’ї встановив потужну сонячну електростанцію.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка