ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Гуманітарна допомога для пацієнтів з рідкісними хворобами – мета Sanofi Genzyme

У Києві відбулася панельна дискусія про забезпечення терапією пацієнтів з рідкісними захворюваннями. На захід,  що ініціювала компанія Sanofi, було запрошено представників МОЗ та Комітету з питань здоров’я нації Верховної ради України, експертів у сфері державно-приватного партнерства, лікарів, представників громадських організацій та журналістів.

– Мета гуманітарної програми Sanofi Genzyme – надавати пацієнтам підтримку з моменту діагностування рідкісної хвороби до включення їх у програму лікування коштом держави. За 17 років в Україні програма надала допомоги на суму близько 1,5 млрд. грн, – говорить Ясміна Ахрена, заступник директора гуманітарних програм Sanofi Genzyme.

Гуманітарна програма Sanofi Genzyme була започаткована в Україні у 2002 році і тривалий час була єдиною можливістю для українських пацієнтів з рідкісними захворюваннями одержати життєво необхідне  лікування.

Читайте: Вакцинація від дифтерії дорослих: 10 відповідей Комаровського

Організатори панельної дискусії сподіваються, що подібний формат діалогу стане регулярним і проходитиме щорічно за участі представників держави.

Раніше Факти ICTV розповідали про правець, його види, симптоми та лікування.

Теги:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка