Качанівський замок – одне з див України: ціни та що подивитися

Його називають одним з див України. Це – Качанівський палац, збудований у 17 сторіччі.

Найвідоміший власник маєтку – Василь Тарновський – меценат і колекціонер українських старожитностей. У цих залах він зібрав старовинні гармати, козацькі монети, похідні сейфи та гетьманські шаблі.

Антиквари оцінювали вартість колекції у 300 тисяч карбованців. А митці називали її безцінною. Казали, Тарновський зберіг саму душу української нації.

Тарас Шевченко тут намалював Катерину. Глінка – написав оперу Руслан і Людмила. І саме у цих залах оркестр Василя Тарновського вперше виконав фрагмент опери.

ДивітьсяЗалізнична подорож у часі в Польщі: традиційні страви та неймовірні краєвиди

За стінами палацу величезний парк. 500 гектарів мальовничих пейзажів. Щоб побачити всю красу Качанівки не вистачить і дня.

Зупинитися у готелі тут коштує від 50 гривень за ліжко до 800 за готельний номер. Поряд працює ресторан. На природі можна посмажити шашлик.

Облаштовані невеличкі альтанки. Екскурсія до палацу коштує  300 грн. Найближче сюди з Чернігова – 180 кілометрів, це три години на авто, зі столиці майже стільки ж – 200 кілометрів.

До слова, гучні звуки ковадла та запах паленого металу – так на вихідних пахло в Івано-Франківську. До міста з’їхалися більше двох сотень ковалів з різних куточків світу.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка