ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Вимірює тиск і бачить внутрішні органи: українці розробили унікальний гаджет

Українські IT-спеціалісти розробили мега-гаджет, він міряє рівень тиску, енергії, продуктивності, стресу та ще чимало показників і все, не виходячи з дому.

Розробники переконані, такі девайси стануть у пригоді багатьом людям, адже в будь-якому місці дають змогу зробити електрокардіограму та заміряти інші показники.

Окрім ЕКГ на спеціальному мобільному додатку можна побачити і стан внутрішніх органів.

Це гарний інструмент телемедицини, каже лікар, яка вже попрацювала з таким гаджетом. Зокрема можна розробити індивідуальні навантаження під час тренувань.

Прилад можна носити на собі постійно, навіть у басейні. Розробники вважають, що медичні новинки зацікавлять не лише спортсменів, а й тих, хто має проблеми із серцем і не хоче довести справу до інфаркту.

Дивіться: Як у Франції лікують рак: безкоштовно і безболісно

Дані з приладів надходять на захищені бази в інтернеті. До того ж українські айтішники дійшли висновку, що кардіограма серця – унікальний  показник, на кшталт сітківки ока чи відбитків пальців.Прилад здатний біометрично ідентифікувати людину.

Тож, можливо, електрокардіограма вже у недалекому майбутньому знадобиться банкам для доступу до секретних файлів або для розрахунків. Щоправда, нові медгаджети – допомога для тих, хто має гроші. Їхня ціна – від 50 до 100 доларів. Тож, напевно, знайдуть своїх власників серед заможних українців, американців та європейців.

До слова, Факти ICTV зібрали найпопулярніші медичні міфи, про які потрібно забути.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка