ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Навчання на Північному Кіпрі: умови, ціни, де визнають дипломи

Плануєте навчатись за кордоном і не знаєте, куди поїхати, аби було і якісно, і доступно за ціною? Придивіться до Північного Кіпру. ВИШі цієї країни входять до 600 найкращих у світі, а освіта за якістю на рівні британської.

Північний Кіпр визнає  лише Туреччина, яка анексувала північну частину острова  1974-го. Натомість  Південний Кіпр є членом Євросоюзу. У місцевому Східному Середземноморському університеті навчаються студенти зі 113 країн світу. Кожний факультет окремо може отримати акредитацію в поважних світових організаціях. Випускникам не доводиться підтверджувати диплом. Тому студенти не вагаються, коли обирають цей ВИШ.

Читайте: Освіта за кордоном: ціна навчання та чи повертаються додому

Про це тут не говорять, але британська спадщина означає своєрідний знак якості – Кіпр до 1960 року був колонією Об’єднаного королівства. Дипломи університетів Північного Кіпра не визнає лише Казахстан.

Навчання в тутешньому університеті в середньому коштує 5-6 тис. євро на рік. Ще мінімум 3 тис. – оренда житла.

Єдине, на що студенти нарікають – на відсутність авіасполучення у невизнаного Північного Кіпра, тож доводиться  літати лише через Туреччину. А це і довше, і дорожче.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, як працює унікальне освітнє містечко у Катарі.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка