Нові Лідери: як проголосувати та які ідеї просувають кандидати

Понад 800 нових лідерів, від 25 до 87 років. Саме стільки людей пройшли перший етап національного проекту Нові лідери. Найбільше їх – із Києва, Дніпра, Львова, Харкова та Одеси. Вони готові розв”язувати проблеми загальнодержавні, питання економіки, освіти, права, медицини, культури та екології.

План дій кожного кандидата – детально описаний на сайті Нові лідери.ком. До 30 травня кожен українець може проголосувати за ідею, що найбільше припала до душі.

На сайті зареєструвались уже майже 65 тисяч виборців, хоча голосування стартувало трохи більше тижня томУ! Віддати голос можна лише за одного з кандидатів, тож до вибору треба підійти серйозно.

Дивіться: Нові лідери – хто бере участь та як проголосувати за кандидата

Усього українці оберуть 50 лідерів, ще півсотні – визначить спеціальний відбірковий комітет. Оцінюватимуть доброчесність кандидата та, звісно, його ідею і план її втілення.

Сотню майбутніх нових лідерів усе літо рекламуватимуть по телебаченню та в соцмережах. У вересні оберуть 10-тку тих, хто почне втілення своїх проектів у життя. І хоча переможець буде лише один, шанси заявити про себе та змінити країну на краще з’являться в кожного.

Переможець проекту отримає гроші на втілення своєї ідеї. Обиратимуть його телеглядачі із 10-тки найкращих. А поки визначається сотня лідерів, поспішайте проголосувати за свій проект-фаворит, який змінить життя країни на краще.

До слова, Вакарчук стати учасником проекту Нові лідери не зможе.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка