Піонтковський розповів, що у закритій частині “кремлівського списку” США

Найперше, до списку увійшли наближені до Путіна важковаговики російської політики, зокрема Дмитро Пєсков, Сергій Лавров і Дмитро Медведєв.

А також олігархи із статками понад $1 млрд, зокрема Олег Дерипаска і Роман Абрамович. Проти частини із цих людей уже були запроваджені американські санкції, для новачків це ж означатиме, що відтепер вони під пильною увагою, і проти них можуть запровадити потужні обмеження у разі необхідності.

Щодо можливості санкцій, у Держдепі заявили, що наразі запроваджувати не будуть, адже тих, що є – достатньо. І це викликало досить бурхливу реакцію.

Але, міністр фінансів Стів Мнучін заявив, що Конгрес і Адміністрація наразі вивчають закриту частину доповіді, недоступну публіці, де зібрано величезний обсяг фінансової інформації про 241 людину із оточення Путіна. І впродовж 2-3 місяців його міністерство ухвалить рішення про запровадження санкцій там, де потрібно.

Читайте: “Кремлівська доповідь”: чи відповість Путін ескалацією на Донбасі

Політолог та російський опозиціонер Андрій Піонтковський, який був в експертній групі, яка давала поради щодо укладання цього списку каже: головна цінність доповіді якраз у цій закритій частині. Там міститься, зокрема, інформація про активи корумпованого оточення Путіна у США. І цю інформацію можна і варто хоч завтра використати проти них, навіть не чекаючи оголошення санкцій.

До слова, Міністерство фінансів США підготує нові санкції відносно Росії.

Кремль, Санкції проти Росії
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Помилка в тексті
Помилка