Лісові пожежі у США спричинили серйозне забруднення повітря у Каліфорнії та Неваді
Лісові пожежі спричинили серйозне забруднення повітря у містах американських штатів Каліфорнія і Невада.
Дим накрив населені пункти і природні парки. Зокрема, знаменитий Йосеміті. Влада застерегла людей про небезепеку й закликала не відчиняти вікон. А на вулицю без особливої потреби не виходити.
Покращення ситуації прогнозують за кілька днів. Тим часом, зайнялося і в лісах Міннесоти.
Нині район для туристів перекрили. Пожежники приборкують вогонь. Причиною займання там стали блискавки.
Напередодні в Каліфорнії вогонь досяг населеного пункту Індіан Фоллс. Як повідомили представники пожежних служб, полум’я охопило майже 780 кв. км лісової території в округах Плумас і Бутте. Пожежні відзначили, що загоряння вдалося локалізувати на 21%.
У деяких населених пунктах в гірських районах і уздовж західного берега озера Альманор поширили розпорядження про евакуацію.
Пожежа у цьому ж штаті на південь від озера Тахо також розпочалася після удару блискавки. Вогонь там знищив щонайменше 23 будівлі, в тому числі понад 10 в Неваді. Займання зайняло площу 272 кв. км. Його локалізували на 45%.