Шулявський міст: варіанти реконструкції

Влітку трафік на дорогах може погіршитися ще більше. Адже на ремонт закриють Шулявський міст. Нині триває організація руху в об’їзд. А от щодо безпосередньо будівельних робіт – з’явилася інтрига. Архітектори не можуть дійти згоди стосовно кращого проекту розв’язки.

Затверджений чиновниками варіант майбутньої розв’язки – це так званий трилисник. За цим проектом нинішній втомлений міст планують замінити на новий, ширший і з трьома з’їздами. Один з них хочуть побудувати на місці цеху заводу Більшовик, тож його доведеться знести. Такий варіант розв’язки найбільше сподобався архітекторам.

Проте викликав обурення серед киян, які підписали одразу дві петиції до влади з проханням повторного конкурсу. Альтернативний проект є: це – трирівнева розв’язка.

Дивіться: Не можна по ньому пускати рух. Керченський міст завалиться – проектувальник

Та державну експертизу цей проект не пройшов. Однак прихильники трирівневої розв’язки не здаються: з допомогою петиції просять столичну владу провести ще один конкурс проектів реконструкції мосту.

Як столичні чиновники відреагують на петицію стосовно нового конкурсу проектів розв’язки, поки невідомо. Проте шляховики зупиняти підготовку до реконструкції мосту не збираються. Нині організовують об’їзд шляхопроводу. З червня його обіцяють остаточно перекрити. Новий же міст з’явиться не раніше, аніж за рік. А повністю реконструювати розв’язку обіцяють за 17 місяців. Утім, якщо проект переглядатимуть, терміни можуть знову змінитися.

Нагадаємо, з 1 травня у Києві розпочинається підготовка до реконструкції Шулявського шляхопроводу. Стало відомо, як зміниться схема руху на час проведення робіт.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка