Топ-5 ефективних вправ з дітьми: поради від Юлії Сеник

Тренування просто вдома з дітьми, що може бути кращим для молодих батьків, які не завжди можуть залишити малечу. Ведуча фактів Юлія Сеник розкаже, як це зробити.

Тренування вдома з дітьми. Головне дотримуйтеся правил безпеки і не забувайте спілкуватися з малечею, щоб тренування перетворити на гру.

Випади з дитиною укріплюють м’язи стегон та сідниць. До того ж дуже тішать малюків.

Візьміть дитину на руки, поверніть спиною до себе і міцно обійміть. Зробіть крок, зігніть ногу в коліні і присядьте. Змініть ногу і повторіть ще раз. 10-15 разів вистачить.

Підтримувати тонус майже всіх м’язів тіла можна простими присіданнями. Така вправа стане чудовою розвагою, адже діти люблять сидіти на плечах.

Посадіть малюка на плечі, тримайте його руками за ніжки, спина рівна. Присідайте допоки ноги не будуть паралельні підлозі чи трішки нижче. Цей рух нагадує присідання зі штангою, повторіть 15 разів.

Добре відома вправа присідання пліє легко виконується вдома з дитиною на руках. Ваги вашого малюка вам вистачить, щоб потренувати ноги.

Візьміть малюка на руки перед собою, ноги поставте широко, коліна розведіть в боки. Повільно опустіться максимально вниз. Ця вправа чудово тренує внутрішню поверхню стегон.

Одна з базових вправ – жим штанги лежачи, не обов’язково для цього йти в спортзал.

Дивіться: Вправи з дитиною: тренуємо м’язи живота і ніг з Юлією Сеник та Андрієм Ковальським

Ляжте і візьміть малюка в руки. Підніміть дитину вгору і максимально напружте м’язи грудей. Щоб урізноманітнити вправу можете легенько підкидати дитину у верхній фазі.

Навіть в декреті жінка переймається своєю зовнішністю, і сідниці не останнє, на що звертають увагу.

Сідничний мостик ефективна вправа, яка додає пружності і збільшує об’єм. Ляжте, ноги зігніть в колінах, а дитину посадіть собі на живіт. Упріться п’ятками і  підніміть таз вгору, поки тіло не витягнеться в одну лінію. Не забувайте максимально напружувати сідниці. Робіть цю вправу не менше двох разів на тиждень, 3 підходи по 10-15 разів

Звичайні віджимання стануть веселішими і приємнішими, якщо робити їх з малюком.

Техніка виконання вправи добре всім відома. Єдина різниця – покладіть на підлогу перед собою дитину. При кожному опусканні вниз говоріть, посміхайтеся чи цілуйте малюка. Приємні емоції і тренування для грудей та плечей – гарантовані.

Такі заняття, звісно, не замінять повноцінно спортзал, але для молодих батьків можуть стати порятунком.

До того ж це приємна і цікава гра, яка ще більше зблизить вас з вашим малюком.

Всі ці вправи ви знайдете на сайті фактів в інтернеті, а також за хештегом зможеморазом в соцмережах. Тренуйтеся з нами.

Нагадаємо, про вправи для рук з Інною Шевченко.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка