ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Тренд на екологію: як працює школа з енергетичним фасадом у Данії

У Данії ламають стереотипи і не обмежуються традиційними вітряками чи сонячними панелями, у Копенгагені нині в тренді енергетичний фасад, і новий кампус міжнародної школи тому підтвердження. Ви можете побачити перетворення банальної стіни в електростанцію.

У фасад школи Копенгагена інтегровано 12 тис. фотоелектричних панелей.

Колір панелей дизайнери обрали невипадково – він перегукується з морським, виграє на сонці й гармонійно доповнює стриманий скандинавський пейзаж. Однак краси данцям замало, панелі дають школі половину потрібної електроенергії, а проект став однією з найбільших сонячних електростанцій Данії.

У школі навчаються діти з понад 80 країн світ. Дітей виховують бути вільними, і жити у світі за правилами – берегти те, що дає природа. Міжнародна у школі не лише студентська спільнота, а й викладацька.

Дивіться: Паелья та бефстроганов за 12 грн! Жмеринка бере участь у проекті Нове шкільне харчування

Обов’язкові предмети програми непомітно чергуються відпочинком, уроки плавно перетікають в активності і це теж такий екологічно-соціальний задум, природня поведінка народжується лише в природньому середовищі, до якого ти звикаєш, починаєш цінувати і стаєш відповідальним.

А ще у школі міцний тренд на екологію, ти маєш знати про зміни клімату, дбати про ресурси і  думати не лише про своє  майбутнє.

До слова, українка перемогла на міжнародному пісенному конкурсі в Італії.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка