Veteran Hub. Як благодійники допомагають ветеранам АТО стати на ноги

Психологічна допомога, юридичні консультації та вирішення проблем пов’язаних із працевлаштуванням військових. Усе це і не тільки наші захисники можуть отримати на базі Veteran Hub, що днями відсвяткував свій перший день народження.

Рік тому за підтримки благодійників у Києві організували простір, де кожен український захисник може отримати підтримку і допомогу.

Читайте: Свої. Разом: у Києві відбулася друга щорічна зустріч ветеранів АТО

Психологічну допомогу у Veteran Hub надають не лише висококваліфіковані спеціалісти, а й їхні чотирилапі друзі. Але трапляються історії, коли підтримки потребують й самі собаки-терапевти.

На другому місці серед затребуваних функцій – допомога з працевлаштуванням. За рік сюди прийшли 18 тис. людей, тут провели понад 400 консультацій, а нову роботу знайшли для майже 100 колишніх військовиків.

Особливістю Veteran Hub є й те, що сюди можуть звертатися не лише ветерани, а й їхні рідні. Допоможуть розібратися з юридичними питаннями, отримати консультацію психолога.

Керівники пригадують, ще рік тому мало хто вірив, що проект буде настільки затребуваним. Тепер розмірковують над його розширенням.

Нині на базі Veteran Hub вже надають послуги більш як десяток організацій, що допомагають військовим повернутися до мирного життя. Також розширюють партнерську мережу, аби кількість цих послуг лише зростала.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський анонсував, що найближчим часом до Верховної Ради внесуть невідкладний законопроект про статус ветерана.

Ветерани АТО, Поради психолога, працевлаштування
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Помилка в тексті
Помилка