Від стаканів до диванів: чим здивує ІКЕА своїх українських покупців

Всесвітньовідомий бренд товарів та меблів для дому компанія ІКЕА нарешті з’явиться в Україні, важко знайти країну де немає величезного синього магазину з жовтими буквами і постійним натовпом людей.

Та в Україні як завжди все було непросто і через земельні непорозуміння компанія з 2005-го намагається відкрити свій центр. Та  вже наступного року це станеться і шведські меблі з’являться в Києві – в новому форматі бренду сіті мол.

Читайте: Порошенко підтвердив відкриття магазинів IKEA в Україні

IKEA – одна з найбільших у світі роздрібних мереж з торгівлі меблями і предметами домашнього вжитку. Компанія володіє та управляє понад 4 сотнями магазинів у майже п’ятдесяти країнах світу.  В магазинах шведського бренду можна купити все від стаканів до диванів. Гасло кампанії – створення умов для комфортного повсякденного життя. ІКЕА стала популярною завдяки помірним цінам і високій якості, а ще –  завдяки своєму рекламному креативу. Вони встановлювали меблі на зупинках та влаштовували флешмоби, де люди їздили в метро в пледах від ІКЕА.

Те, що ІКЕА заходить на наш ринок – радість для всіх, а для бізнесу – це демонстрація поліпшення інвестиційного клімату, з очільником ІКЕА в Східній Європі сьогодні особисто зустрівся президент.

До слова, Факти ICTV писали про те, коли відкриють перший магазин IKEA у Києві

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка