Вправи на свіжому повітрі: поради від Олени Фроляк

Бути здоровим і мати яскравий вигляд – для цього не обов’язково витрачати великі гроші. На дворі тепло, а отже настав час занять на свіжому повітрі, як це щодня робить Олена Фроляк.

Біг – найпростіша і найефективніша вправа, яка дозволяє задіяти майже всі м’язи тіла. Помірні навантаження отримують суглоби, поліпшується кровообіг і це позитивно впливає на всю серцево-судинну систему.

Після пробіжки варто позайматися з власною вагою, адже на вулиці можна потренуватися не гірше, ніж у спортзалі.

Заняття на паралельних брусах – одна з найефективніших вправ для верхньої частини тіла. Головна умова – робити її потрібно регулярно.

Віджимайтеся на бурсах неквапливо, але без пауз. Слідкуйте, щоб лікті були не дуже розведені в боки, а ногами намагайтеся не рухати взагалі. Для початку вистачить 10-15 разів, але поступово  кількість збільшуйте.

Звичайну лавочку можна використовувати як тренажер. Тут можна потренувати руки, груди і навіть прес.

Обіпріться на опору і зігніть руки в ліктях. Тіло тримайте рівно. Зворотні віджимання тренують м’язи задньої частини руки, тірцепс. Поставте руки на ширині плечей, дивіться просто перед собою. Зігніть лікті і повільно пустіть таз максимально вниз. Зробіть 5-6 підходів з короткими паузами по 10-15 разів.

Дивіться: Правила захисту від комарів і ефективні засоби від укусів

Підтягування – незамінне в тренуванні з власною вагою, адже це базова вправа для верхньої частини тіла.

Не варто недооцінювати користь звичайних присідань. Існує багато різновидів – робіть ті, які подобаються. Головне – правильно.

Напружте живіт, випряміть спину і дивіться перед собою. Щоб краще пропрацювати м’язи сідниць – сідайте максимально низько, але без різких рухів.

Обов’язково закінчуйте тренування вправами для пресу. Обирайте ті, які зручніше зробити просто неба.

Раніше Факти ICTV писали про вправи на ноги та сідниці. Поради від Інни Шевченко.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка