ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Вусатий нянь – вихователь-чоловік з’явився у дитсадку

Вихователь у дитячому садочку – чоловік. Не звично, правда? Хоча це скоріше нав’язаний стереотип. І його взявся ламати 23 річний Артем Шиманський. Він вже 3 роки виховує малечу у Вінницькому садочку № 7.

Каже, що професію обрав свідомо і не шкодує. А психологи між іншим доводять, вихователі чоловіки роблять світ дитини різноманітнішим.

У наймолодшій групі  40 малюків. У вихователя Артема до кожного особливий підхід, бо насамперед треба показати, що кожну дитину люблять.

Найбільше до 23-річного вихователя тягнуться дівчатка. Довіряють свої секрети і просять порад.

Психологи підтверджують значимість вихователя-чоловіка. У німецьких садках після досліджень виявили: дівчатка розвиваються швидше, ніж хлопчики, бо зазвичай мають перед собою приклад жінки -виховательки. Тому німці закликають чоловіків на роботу з малюками.

Дивіться: 5-річні IT-шники. Як діти за 5 хвилин створюють комп’ютерні гри

Перший у світі дитячий садок у 1840-му році створив саме чоловік – Фрідріх Фребель. Про це студентам педагогічного коледжу розповідає Тетяна Федчишина. Викладач переконана, серед хлопців професія вихователя не популярна через стереотипи. Всього за 12 років на вихователя вивчилися 5 чоловіків.

Артем Шиманський поки єдиний чоловік вихователь на всю Вінницю. Про вибір професії хлопець жодного разу не пошкодував. І навіть переконує – чоловікам місце у дитячому садочку. Вони роблять світ малюків різноманітнішим, а ті у свою чергу вчать їх вдосконалюватися.

До слова, у Росії вчителька відмовилася від дешевого подарунка і розридалася.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка