Як виглядає країна майбутнього та чого там немає

Без політиків, паперових грошей і землі – першу в історії плавучу країну створять у Тихому океані. Проект розробили кілька років тому. Нині активно збирають гроші на його втілення.

Артізанополіс – так хочуть назвати місто-країну майбутнього, розташовану на спеціальних платформах. Їх виготовлять із перероблених матеріалів – металу, пластику, бамбуку та кокосових волокон. Термін придатності – 100 років. На платформах розмістять будівлі особливої конструкції – із озелененими дахами та сонячними панелями. Це будуть житлові будинки, готелі, ресторани, офіси, медичні заклади.

Читайте: Які професії будуть популярні у майбутньому.

За задумом авторів, в країні буде до 300 громадян. Вони житимуть за своїми законами, не підпадаючи під юрисдикцію жодної з існуючих держав. Місто плаватиме в міжнародних водах поблизу Французької Полінезії.

Учасники проекту – низка некомерційних інститутів. Кілька відомих бізнесменів світу проект вже підтримали. Зокрема, засновник електронної платіжної системи PayPal Пітер Тіль. До 2050-го року ентузіасти хочуть створити в океанах тисячі таких поселень.

Раніше ми розповідали як виглядатимуть солдати у майбутньому.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка