Яким запам’ятався Олесь Терещенко

Від важкої хвороби помер Олесь Терещенко. Талановитий ведучий, журналіст. Йому було всього 43. Інтелігентний інтелектуал, каже про Олеся Терещенка  його колега Людмила Добровольська. Наприкінці 90-тих вони разом працювали в інформаційній службі ТСН. Нові  теми, прогресивні підходи. В один час двоє зіркових ведучих навіть вели новини в парі.

Ведучий новин, керівник тижневика, автор документальних фільмів. Заслужений журналіст та  володар премії  Телетріумф. На Терещенка рівнялися цілі покоління медійників. Ведучий  програми Факти Петро Дем’янчук  з Олесем – однокурсники. Перші спогади: в інших студентів вітер у голові, в Терещенка  – доробок статей. Але жодної зверхності. Лише щира усмішка.

Дивіться: Премія Телетріумф 2018: оновлений формат та 80 номінацій

Не любив ведучий ділитися проблемами. Не обговорював особистого життя. Лише 2-го серпня  на своїй сторінці ошелешив повідомленням , що тяжко захворів, треба допомога. Гроші зібрали. Олесь консультувався в Ізраїлі. Лікувався. Паралельно їздив у гори. І кожним словом випромінював надію.

Керівник суспільного мовлення Зураб Аласанія, де останні роки працював Олесь, не приховує, захворів Терещенко за кілька років до сенсаційного посту. Не розповідав нікому, поки не стало легше.

Він вигадав новий проект. Збирався після нового року йти з ним до керівництва. Та до кабінету так і не дійшов. Тут на тумбочці  так і лежать не розгорнуті новорічні  подарунки. На столі – ікона і чашка. А в спогадах колег слова, якими Олесь вітав їх з 8 березнем,  наче відчував – вони останні.

До слова, обряд відспівування відбудеться в Свято-Троїцькому Іонинському монастирі 14 березня.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка