, Відеоредактор

Зрада скасовується. Кого обрали головами територіальних громад (ІНФОГРАФІКА)

Після недільних виборів в об’єднаних територіальних громадах політсили підсумовують свої результати. Про свою впевнену перемогу на місцевих перегонах заявляє Блок Петра Порошенка Солідарність.

За остаточними даними, головами ОТГ стали 114 кандидатів від президентської сили – з усіх 201 (тобто понад 56%).

Найкращі результати – на Дніпропетровщині та на Волині. Утім, переможці є в усіх регіонах України.

На виборах у міських територіальних громадах, БПП теж перша  – політсила набрала 20% голосів виборців – одразу ж за нею йде Блок Юлії Тимошенко. У нього майже 18%.

Читайте: Напад на виборчу дільницю під Дніпром – поліція опублікувала відео

Також високий результат і на виборах депутатів до місцевих рад. Там Солідарність взяла майже 900 мандатів із 1124. У партії вважають, такий високий результат свідчить про те, що українці оцінили безвіз, децентралізацію, ремонт доріг, підвищення пенсій і припинили повсюди шукати зраду.

Нагадаємо, 29 жовтня в Україні пройшли вибори на 202 територіальних громадах.

Вибори місцевого самоврядування
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Помилка в тексті
Помилка