PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Ольга Йосипчук
Автор: Ольга Йосипчук

Не всі витримають. Хто зніметься з виборів та як це вплине на лідерів

Трохи більше місяця залишається до виборів, а отже темпи агітації та робота в передвиборчих штабах кипить. Ми зараз маємо нечувані для цивілізованого світу події, коли кількість бажаючих посісти місце президента жахає увесь геополітичний світ, адже у них двоє, троє, ну максимум десятеро.

У кожного з кандидатів своє завдання та цілі. Хтось їде боротися за все хороше, проти всього поганого.

Хтось просто відщипнути голосів або розробляє підґрунтя для виборів парламенту, а там впізнаваність лідера партії є вагомою річчю. А хтось просто мріє, що він помазаник Божий і переможе навіть не маючи жодних для цього підстав.

Наразі очевидно, що уже є чітко сформована п’ятірка лідерів і ще один шостий – джокер, хто ним стане ми побачимо. То ж на виборах нічого неочікуваного не відбудеться, гадаю усі це розуміють.

Три кандидати, які входять зараз у п’ятірку згідно з рейтингами, можуть помінятися виключно містами і все.

Інша ситуація з технічними кандидатами та новими обличчями, які розцінювали свої шанси досить амбітно. Ближче до початку березня прозріють, що ситуація в них зовсім інша, в деяких рейтинг та результат буде менше відсотка, а в деяких від одного до трьох відсотків.

Думаю, деякі кандидати, оцінивши роботу штабів і виявивши брак фінансування, знімуть свої кандидатури завчасно. А деякі романтики з усіх сил будуть намагатися хоч якось покращити іміджеві показники і відпрацювати кошти спонсорів, можливо навіть ціною боргів.

Варто розуміти, що будь-які їх дії майже нульові і дуже схожі на ловіння метелика в полі голими руками.

Не думаю, що на трійку лідерів та кількість голосів – це якось вплине, адже більшість громадян уже давно чітко визначилися.

Особливо найактивніша частина електорату – пенсіонери, які наразі показують результат явки у 75-80%, в той час, коли молодь 25% і це насправді біда.

Закордоном ситуація зовсім інша, там платники податків та молодь є дуже активними. Тому, я раджу усім йти на вибори і вірити в Україну.

НЕОЛідери пропонують програму електронного голосування для заробітчан, котрі не мають можливості відвідати дільниці закордоном, змогли б також впливати на політичні процеси.

Звісно, для програми потрібно прийняти низку законів, та це програма розвитку, яка в час глобального інтернету є вимушеним кроком, адже молодь все активніше користується онлайн-сервісами, тому за цим майбутнє.

Автор: Ольга Йосипчук, політолог, фандрейзер, засновник ГО НЕО Лідери.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка