PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Наталія Білоус
Автор: Наталія Білоус

Нові обличчя команди Зеленського: хто вони

Вибори  президента 2019 року продемонстрували запит на несистемного кандидата. Українці після двох майданів (Помаранчевої революції і Революції гідності) чітко для себе визначили, що не хочуть, щоб Україною керували корупціонери, які за десятиліття своєї політичної діяльності показали себе часто не з гарної сторони.

Запит на нові обличчя – це своєрідний протест, виклик суспільства, що жити далі так не можна. Український народ зараз знаходиться в стані розпачу, зневіри, громадяни не знають, як їм жити далі, що буде з їхнім рідним краєм.

На хвилі такого розчарування з’явився шоумен Володимир Зеленський, який має гарну підтримку в соціумі як діяч культури. Однак, йому бракує політичного досвіду, розуміння як функціонує державний апарат.

До постаті Володимира Зеленського українці ставляться по-різному.

Для одних – це шанс в одну мить зруйнувати токсичний організм, який нищить країну і ця частина громадян готова на радикальні зміни.

Інша частина українців схильні вважати, що нехай політик з неідеальною репутацією, але він свій, знайомий своїми вчинками, передбачуваний, це ніби краще, аніж брати новачка та іще шоумена.

Насправді підхід до особи Володимира Зеленського не однозначний. Можна говорити про те, що є значний відсоток українців, які бояться новизни через нерозуміння, що за цим явищем або персоною знаходиться.

Поки що, від однодумців Володимира Зеленського не бачимо чіткої програми по управлінню державою і така невизначеність може лякати суспільство, що вони знаходяться в так званій лабораторії.

Зеленському необхідно навчитися оперативніше приймати рішення, з часом все частіше спілкуватися з пересічними українцями, аби зрозуміти громадську думку і потреби населення.

Досвід приходить з часом – головне на початку своєї політичної кар’єри не потрапити в неприємні, скандальні ситуації. Українці навпаки мають підтримувати ініціативи по появі нових політиків, партій, ретельно досліджувати нові обличчя, при можливості шукати шляхи для співпраці, щоб відстоювати інтереси громад.

Безумовно, існують запитання, а хто команда Володимира Зеленського? Про своє бажання партнерства з молодим політиком-шоуменом заявили: екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, екс-міністр економіки Айварас Абромавічюс, народний депутат Сергій Лещенко.

Команда Зеленського складається з відомих персон, експертів в своїй галузі. Намагання продемонструвати, що в комплекті є знавці своєї справи і він не один.

Виборці, а особливо молодь, яка є основною цільовою аудиторією Володимира, підтримують його, перш за все, завдяки харизмі, вмінню дарувати позитивний настрій. Зеленський намагається охопити електорат середнього класу, також не забуває про представників сходу України, аби розширити свій вплив напередодні парламентських виборів.

Оскільки, в разі перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах (ніхто не виключає такої можливості і саме він зараз найзагадковіший кандидат в президенти), доведеться швидко готувати команду і план роботи на парламентські вибори.

Не маючи своєї політичної сили у Верховній Раді, новий президент буде позбавлений представництва і зіткнеться з протистоянням від старих політиків.

У 2019 році більше інтрига іде на парламентські вибори, аніж на президентські. Скоріше за все, що президентом України стане хтось з цієї славнозвісної трійки: Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко, Петро Порошенко.

Отже, українці, які прагнуть змінити життя в державі на краще, не повинні боятися іти в політику, вчитися, пробувати свої зусилля на виборах різних рівнів, головне – робити це щиро. Еволюційним шляхом, через декілька років в українській політиці буде більше нових облич і цього факту не уникнути.

Автор: Наталія Білоус, політолог.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка