PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Ольга Жадан

Новий рік – нове життя: як правильно поставити цілі на рік

Зовсім скоро на зміну 2018 прийде новий 2019-й рік. Напевно він буде наповнений особливими враженнями, яскравими емоціями, дивовижними відкриттями.

Зізнайтеся, як часто перед зустріччю Нового року ви обіцяли собі почати нове життя? Начебто зі зміною дат в календарі настануть кардинальні зміни у всьому.

А чи багатьом вдається помітити ці блискавичні зміни і дійсно почати нове життя з 1 січня? Припускаю, що таких людей одиниці.

Чому ж, коли ми приймаємо тверде рішення почати життя по-новому, ми не завжди досягаємо бажаного, а наш ентузіазм поступово і зовсім згасає? Як навчитися ставити перед собою цілі, які можливо буде реалізувати?

Перш ніж планувати і ставити перед собою цілі на майбутній рік, добре б підвести підсумки року, що минає. Починайте з тих позитивних змін, які відбулися в цьому році в вашому житті.

Підкресліть, у чому ви досягли успіху, які важливі проекти вдалося реалізувати, що вам допомогло досягти бажаного результату? Напевно, ви зможете згадати, як великі досягнення, так і дрібні особисті перемоги. У будь-якому випадку, важливо похвалити себе за це.

Якщо ж деякі з задуманих планів так і не вдалося реалізувати або ви зіткнулися з розчаруванням, то впадати у відчай точно не варто. Озбройтеся оптимізмом і вперед до нових звершень!

Початок року – завжди хороший етап для постановки нових життєвих цілей, для планування кроків до здійснення задуманого. Від того, наскільки ретельно ви підійдете до питання планування, залежить кінцевий результат.

По-перше, перш за все чітко визначтеся зі своїм маршрутом. Ви повинні розуміти, до чого йдете, тоді і завдання будуть здаватися не такими складними.

 

По-друге, намітьте кілька значущих цілей в новому році. Важливо формулювати і прописувати тільки реально досяжні. Для кожної цілі продумайте і пропишіть у щоденнику дати їх реалізації.

По-третє, якщо у ваших планах два-три масштабні проекти на рік, то слід кожен з них розбити на дрібні завдання. Просуваючись короткими кроками, вам буде простіше простежити динаміку змін і ви зможете легше вийти до кінцевого позитивного результату.

По-четверте, формулюйте запит тільки в позитивній формі і в теперішньому часі. Наприклад, неправильно говорити: я хотів би, я полюблю, я зустріну, я знайду. Не впускайте сумніви ні на секунду в свої плани.

По-п’яте, пам’ятайте, будь-яка обрана вами мета, повинна приводити до результату, який буде емоційно значущим, наповненим для вас.

По-шосте, згадайте про те, що вас внутрішньо надихає, дає сили. Адже у кожного з нас, напевно, є своє джерело натхнення, з якого ми черпаємо енергію для майбутніх успіхів. Кого підтримують близькі люди, друзі, кого наповнюють подорожі або просто улюблена музика. Знайдіть своє джерело позитиву і внутрішньої гармонії.

По-сьоме, важливо пам’ятати, що успіх ваших планів на рік залежить тільки від вас, від вашого внутрішнього настрою, оптимізму і віри в себе. Впевнене дивіться вперед, сміливо беріть відповідальність за життя в свої руки і будь-яка поставлена ​​мета неодмінно здійсниться.

Автор: Ольга Жадан, сімейний психолог.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка