PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Олександр Мусієнко

Партія Голос: чому команда Вакарчука не готова до парламентських виборів

16 травня на Старокиївській горі у Києві Святослав Вакарчук представив свою політичну партію Голос.

Поки що складно говорити про всю команду Вакарчука, оскільки представлено лише п’ять людей, а це ще далеко не команда.

Окрім того, щонайменше дві людини із представлених, Соломія Бобровська та Юлія Клименко, вже були у владі та є фактично тією чи іншою мірою представниками системи, з якою збираються боротися.

Майбутня партія Голос зараз лише на стадії реєстрації, отже, поки до виборчої кампанії реально не готова. Їй в стислі терміни вкрай необхідно підготувати всю партійну інфраструктуру на місцях. Це, звичайно, якщо команда Святослава Вакарчука думає про особистий похід на вибори, а не об’єднання із якимось іншим партійним проектом.

Почуті на презентації тези є практично такими самими, як і лозунги 80% українських політиків. Нічого нового від презентованої команди почуто не було.

Читайте: Без старої політики і олігархів, люди - головне. Вакарчук про мету партії Голос

Існують певні проблеми з правильним позиціонуванням та займанням електоральної ніші, адже на праволіберальному полі політичних проектів в Україні вистачає.

Найперші питання, які супроводжуватимуть Вакарчука в його політичній діяльності: чому пішов з Ради більше 10 років тому? Чому не пішов на президентські вибори? На ці запитання потрібно сформувати чесну, адекватну відповідь.

Запит на нові обличчя та зміну старих політичних еліт в українського суспільства дійсно є. Але “двічі в одну річку не ввійдеш”, і повторити успіх Зеленського буде дуже складно.

Потрібні дійсно нові конструктивні ідеї, правильне позиціонування, адже сказати, що ми нові та проти старої системи – зовсім недостатньо. Тому роботи у майбутнього партійного проекту Вакарчука ще багато.

Автор: Олександр Мусієнко, політичний експерт, керівник Центру військово-правових досліджень.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка