PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Марина Данилюк-Ярмолаєва

Телеміст з Росією: хто отримає вигоду від чаювання з РФ

Скандальний телеміст з Росією та пропагандистами із Києва, які існують на гроші Кремля, можна було б проводити, якби спецназ поклав ниць і ведучих, і тих, хто захоче підтримати це шоу своєю присутністю.

От поклали б усіх рядком, а далі наші спецназівці мають заспівати Ще не вмерла України, щоб у Андрія Малахова та Діми Кисельова щелепи відвисли.

Проведення телемосту Треба поговорити між окупантом та державою, потерпілою від агресії – це така собі спроба з’ясувати, наскільки Україна зможе заковтнути чужі шмарклі.

Треба поговорити могло б не бути, якби свого часу СБУ з’ясувала, звідки приходять кошти на фінансування та купівлю медведчуківськіх телевізорів. А політики першого ешелону не вважали адекватним торгувати фейсами поміж агітками від Шарія, Жарких чи монологами Рабиновича.

Телеміст з Росією – це ще й прекрасна технологія за тиждень до виборів, коли через низьку явку має шанси збільшити результат Опозиційний блок – За життя і його клон на чолі з Медведчуком та Бойком.

Кисельов не хоче говорити, він про Україну може розмовляти і без нас: про “хлопчиків у трусиках” та “негрів на танках”.

Мета Росії та її інформаційних клонів всередині країни – викликати емоцію, а після – збирати вершки.

Читайте: Інформаційно-психологічна операція – реакція українців на телеміст з РФ

Кому вигідний телеміст з РФ

По-перше. Голуби миру і за сумісництвом люди, які за руку привели війну на Донбас та анексію у Крим – Опозиційна платформа – За життя. Їхні рейтинги після чергового візиту на поклони до Кремля поповзли угору – ті, хто ще сумнівається, мають отримати ілюзію дружби та тимчасових розбіжностей між братніми народами, які здолають отакі телемости.

По-друге. Путін. РФ зуміла переграти Європу, аби повернутися до ПАРЄ. Росіяни усіляко викручуються, аби не звільняти українських моряків.

Читайте: СБУ ініціює засідання РНБО через можливий телеміст Треба поговорити. Зеленський запропонував Путіну зустрітися у Мінську NewsOne можуть позбавити ліцензії та оштрафувати за телеміст з Росією

Йому треба говорити про мир та показувати картинки миру, поки російські офіцери несуть війну та руїни у Сирії та Україні. Коли тебе ловлять на фактах присутності російських військ – дуже голосно кричи про мир.

Отримають крихти до рейтингу і патріоти старої формації. Дуже дивно чути засудження дій російських пропагандистів від того ж Петра Порошенка, п’ятого президента. Адже саме за його терміну Медведчук виріс в яку не яку фігуру, хоча раніше перебував десь в одному пулі із вкритими мохом прогресивними соціалістами та морозівцями.

Саме за Порошенка у Медведчука з’явились можливості та кошти на купівлю телеканалів. І ще гірше – за п’ять років так і не з’явилось жодної стратегії інформаційного захисту країни.

Не знайшлося політичної волі навіть після петиції українців щодо проросійської пропаганди, хоча Рада підтримала і РНБОУ провела відповідне засідання.

Читайте: Дешева маніпуляція: реакція РНБО на “телеміст” з РФ

Телеміст Треба поговорити з Росією – тест для кожного із нас, хоча почалося це із банальної кон’юнктури та підкилимних політичних ігор.

Нас тестують, щоби ми не забували, як це – проводити дуже швидко акцію протесту, аби завтра нас не нагнули і нашою ж рукою не виводили під примусом підпис про капітуляцію.

Автор: Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналіст, блогер.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка