PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Віктор Таран

Загибель Дмитра Тимчука: чому у цій справі варто шукати російський слід

У Києві депутата від Народного фронту та координатора групи Інформаційний спротив Дмитра Тимчука знайшли мертвим з вогнепальним пораненням.

Попередньою робочою версією слідства є те, що він застрелився під час чищення нагородної зброї – пістолета.

Я не вірю в самогубство з необережності. Зважаючи на військовий досвід Дмитра Тимчука – це людина, яка вміє поводитись зі зброєю, неодноразово її використовувала за призначенням. Тому малоімовірно, що він міг чистити зброю, коли там був патрон.

Читайте: Причина смерті Дмитра Тимчука

Перед тим як чистити зброю потрібно вийняти магазин та перевірити наявність патронів, і лише тоді чистити пістолет – це елементарні правила безпеки і про це Тимчук прекрасно знав. Тому сказати, що він при чищені зброї випадково застрелився – неможливо.

Дмитро Тимчук вів активну інформаційну боротьбу проти Росії. Однозначно він був мішенню для ворога. У цій справі варто шукати російський слід.

Читайте: Верховна Рада вшанувала Тимчука хвилиною мовчання і закрила засідання

Чи може це бути інсценування

У 2018 році сталося так зване вбивство Аркадія Бабченка, яке невдовзі виявилось завчасно спланованим сценарієм, оскільки до правоохоронних органів надійшла інформація про його замовлення.

Читайте: Загибель Дмитра Тимчука: версії смерті депутата

Тоді Аркадія Бабченка замовили кілеру, який очікував його у під’їзді. Дмитро Тимчук за попередньою інформацією застрелився з необережності. В цьому випадку ситуація зовсім інша і повторення воскресіння скоріш за все не буде.

Автор: Віктор Таран, голова центру Ейдос, політолог.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка