Через кого студентка стрибнула з моста Патона – з’ясує прокуратура
Про це повідомляє прокуратура Києва.
Встановлено, що ще 30 січня студентка одного з вузів столиці вийшла з учбового закладу, але додому не повернулась.
У ході розслідування з’ясовано, що дівчина покінчила життя самогубством, стрибнувши у воду з моста Патона.
Зараз дивляться
– За оприлюдненою у ЗМІ інформацією, на такий вчинок дівчину могли підштовхнути труднощі, які виникли в неї під час навчання у вищому учбовому закладі, а також через непорозуміння із його керівництвом, – йдеться у повідомленні.
Читайте: У Львові дівчина стрибнула з мосту й вижила
Вчора, 18 лютого, столичні рятувальники повідомили, що другий день шукають тіло дівчини, яка стрибнула з моста Патона.
Фото: Прокуратура міста Києва
Пов'язані теми:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.