Про це повідомляє прокуратура Києва.

Встановлено, що ще 30 січня студентка одного з вузів столиці вийшла з учбового закладу, але додому не повернулась.

У ході розслідування з’ясовано, що дівчина покінчила життя самогубством, стрибнувши у воду з моста Патона.

Зараз дивляться

– За оприлюдненою у ЗМІ інформацією, на такий вчинок дівчину могли підштовхнути труднощі, які виникли в неї під час навчання у вищому учбовому закладі, а також через непорозуміння із його керівництвом, – йдеться у повідомленні.

Читайте:  У Львові дівчина стрибнула з мосту й вижила

Вчора, 18 лютого, столичні рятувальники повідомили, що другий день шукають тіло дівчини, яка стрибнула з моста Патона.

Фото: Прокуратура міста Києва

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.