Укр Рус
, журналіст, випусковий редактор YouTube-каналу Факти ICTV

Клоун вбив жінку на очах в її дітей: так я стану знаменитим

Клоун вбив жінку на очах в її дітей: так я стану знаменитим

31-річний Кевін Лейпер незадовго до вбивства розлучився з Христиною через те, що не зміг порозумітися з її дітьми, пише The Times.

Клоун зв’язав дітей 12,15 і 17 років на горищі і вбив на їхніх очах 47-річну жінку, транслюючи це в Facebook.

– Я більше не лікарняний клоун, я – кримінальний клоун. Так я стану знаменитим, – коментував те, що відбувається Кевін.

Зараз дивляться

Читайте: У США няня зарізала двох дітей і встромила ніж собі у шию

Після того як чоловік розправвся із загиблою, він повідомив про подію в поліцію та втік.

Кевіна знайшли в сусідньому місті, де він забрався на дах 13-поверхового будинку і почав стріляти в повітря, погрожуючи стрибнути.

Після тривалого протистояння, в ході якого Лейпер опинився під прицілом снайперів з сусідніх будівель, чоловік все ж здався.

Лейпер виступав в лікарнях для хворих дітей. У 2011 році він був визнаний кращим клоуном в Бенілюксі – Бельгії, Нідерландах і Люксембурзі – за незабутнє враження, яке він справив на публіку. Крім того, він брав участь в шоу Бельгія має талант.

Раніше Факти ICTV писали, що 34-річна американка Келлі М. Кокран відбуває тюремне ув’язнення за вбивство власного чоловіка та коханця. Останки останнього вона приготувала на барбекю та пригостила ними сусідів.

Бельгія, Надзвичайні події
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка