, редакторка стрічки

Трагедія під Києвом: мати викинула двомісячне немовля з п’ятого поверху

У Вишневому мати викинула двомісячне немовля з п’ятого поверху
Фото: Нацполіція

У Вишневому Київської області 21 березня близько 12:00 мати викинула немовля з вікна на п’ятому поверсі.

Двомісячного хлопчика терміново госпіталізували до лікарні, але, на жаль, врятувати дитину не вдалося, травми були несумісні з життям, повідомили в поліції Київщини.

Жінка сама повідомила поліцію, що викинула свого сина з вікна.

Зараз дивляться

– Слідчі з’ясовують усі обставини надзвичайної події, не виключено, що у 29-річної матері була післяпологова депресія, – наголосив очільник поліції області Андрій Нєбитов.

Проводиться досудове розслідування за фактом умисного вбивства – п. 2, ч. 2 ст. 115 ККУ.

Нещодавно у Дніпрі до восьми років ув’язнення засудили жінку, яка зробила смертельну ін’єкцію півторарічному сину.

У вересні 2021 року 39-річна жінка, будучи фармацевтом з медичною освітою, зробила ін’єкцію своїй дитині з сильнодійним кардіостимулювальним лікарським засобом, забороненим до вільного продажу. Хлопчик помер у реанімації від гострого отруєння препаратом.

Джерело: Нацполіція
Вбивство, Вишневе, Київська область
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка