Терміново
, редакторка стрічки

У центрі Херсона внаслідок ранкових обстрілів загинули дві людини, ще двоє поранені

Вибухи у Херсоні 20 листопада 2023 року – що відомо про вибухи у Херсоні

Сьогодні зранку російські окупанти завдали артилерійського удару по Херсону, є загиблі та поранені.

Про це повідомив очільник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

За його словами, обстрілювати місто росіяни почали близько 09:00 ранку. Внаслідок ворожого удару дві людини загинули, ще двоє – зазнали поранень. Також значно пошкоджені цивільні автівки.

Зараз дивляться

Херсонська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, що поєднано з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Вибухи у Херсоні 20 листопада 2023 року – що відомо про вибухи у Херсоні Фото 1 Вибухи у Херсоні 20 листопада 2023 року – що відомо про вибухи у Херсоні Фото 2

Зауважимо, що російські загарбники обстрілюють Херсон щодня.

Так, 19 листопада внаслідок обстрілу міста поранення дістали п’ятеро людей, зокрема трирічна дівчинка. Ворожа артилерія накрила малечу з її 55-річною бабусею, коли вони гуляли у дворі будинку. Дівчинка перебуває в реанімації з мінно-вибуховою травмою, множинними осколковими пораненнями.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 635-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Фото: Херсонська обласна прокуратура

Війна в Україні, Вибух, Херсон
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка