У Криму прилетіло по військовій частині РФ: що відомо

У тимчасово окупованому Криму у смт Чорноморське пролунав вибух. Там зафіксовано приліт по причалу військової частини РФ.
Як пише Кримський вітер із посиланням на інформоване джерело, удару завдали сьогодні, 22 листопада, о 07:05.
– Був приліт по причалу російської військової частини в бухті Вузька – туди ж, де минулого разу було знищено десантні катери та особовий склад, – повідомляє канал.
Які наслідки спричинила “бавовна”, поки що невідомо. Джерело інформує, що причал тепер огороджений боновими загородженнями з бочок, пов’язаних тросами.
Трохи пізніше стало відомо, що під час сьогоднішньої атаки БпЛА по військовій частині в Чорноморському один із дронів упав на подвір’ї одного з будинків на вул. Корабельній.
У зв’язку з цим жителів цієї вулиці евакуювали, на місці працювали сапери.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 637-му добу.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.