Український боксер, колишній абсолютний чемпіон світу в надважкій вазі Олександр Усик повідомив, що ухвалив рішення зробити вакантними всі свої чемпіонські титули.

Про це спортсмен заявив в Instagram.

Олександр Усик звільняє всі пояси

 – Гарний день сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, аби хлопці в черзі за них боксували, – сказав він.

Також український боксер наголосив, що не має наміру завершувати спортивну кар’єру.

Зараз дивляться

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Usyk. The Cat. Oleksandr (@usykaa)

– Я залишаю пояси, але не йду зі спорту. В мене є last dance. Хочу всім подякувати. З повагою ставлюся до всіх організацій. Хочу подякувати і сказати: далі більше, – підсумував він.

Новина доповнюється.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.