Що відбувалось у перші сім днів після аварії на Чорнобильській атомній електростанції – читайте у хроніці.
26 квітня 1986 року сталася масштабна катастрофа на Чорнобильські АЕС. Із цією трагедією, зокрема зі станцією, пов'язано багато міфів. Дивіться найпоширеніші міфи про ЧАЕС на Фактах ICTV.
Головні документальні фільми про Чорнобиль дивіться на Фактах ICTV.
33 річниця на Чорнобильській атомній електростанції – Факти ICTV публікують добірку стрічок та фільмів про Чорнобильську катастрофу.
35 років тому, 26 квітня, сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства, відлуння якої ми відчуваємо й сьогодні. Однак у перші кілька днів про аварію на Чорнобильській АЕС не згадували в жодній радянській чи українській газеті.
Гравці київського Динамо зразка 1986 року розповіли, яка атмосфера панувала в Києві після вибуху на Чорнобильській АЕС.
Представництво Європейського Союзу в Україні висловило співчуття з приводу 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
Після Чорнобильської катастрофи з 30-кілометрової зони евакуювали понад 100 тис. людей. Як живе Чорнобиль сьогодні і що з ним буде через 10-50 або 100 років - читайте на Фактах ICTV.
У 1986 році в ніч на 26 квітня сталася катастрофа на Чорнобильській АЕС. Факти, які приховували про Чорнобильську катастрофу, - читайте у матеріалі.
26 квітня 1986 року сталася масштабна аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Катастрофа сколихнула весь світ. Однак на території колишнього СРСР про це змовчували, щоб "запобігти паніці серед населення".
Уряд вніс радіолокаційну станцію Дуга у реєстр державних пам’яток України. Як це вплине на Чорнобильську зону, дивіться на Фактах ICTV.
Кабмін визначив заходи підготовки до зняття з експлуатації ЧАЕС і виділив 1,3 млрд грн.
Як виглядає чорнобильська зона відчуження сьогодні, чи варто їхати на екскурсію.
Зона відчуження після масштабної пожежі: скільки радіації злетіло в повітря та які туристичні об'єкти зникли назавжди.
Президент Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Денис Шмигаль у річницю Чорнобильської катастрофи відвідали ЧАЕС.
26 квітня пройде 34-та річниця аварії на Чорнобильській АЕС. Факти ICTV пропонують вам перевірити: наскільки добре ви знаєте, що в 1986 році і які наслідки це мало для України і, в цілому, для світової спільноти.
Президент Володимир Зеленський з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи звернувся до українців та згадав ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
Сайт Факти ICTV 26 квітня покаже фільм про аварію на Чорнобильській АЕС з ексклюзивними коментарями очевидців та ліквідаторів катастрофи.
Уже три тижні не вдається приборкати пожежу в Зоні відчуження. Це безпрецедентна операція з гасіння в історії України. Рятувальники стали справжніми героями. Чому ж зупинити вогонь поки не виходять? Активісти переконані – варто залучати більше техніки або звертатися по допомогу до інших країн. Майже півтори тисячі рятувальників, 300 одиниць техніки. Літаки, вертольоти та шляхопрокладачі. Українські […]
Про це повідомив директор національного провайдера екскурсій в Чорнобильську зону Ярослав Ємельяненко.
Що означає інтерес США до українських АЕС і як це вплине на економіку України.