
Капітан Динамо Андрій Ярмоленко зламався ще до зустрічі із Зорею, відтак спостерігав за своїми партнерами з трибун НСК Олімпійський. За словами коуча біло-синіх Сергія Реброва, у Ярмоленка рецидив старої травми, через яку він може пропустити тривалий час.
Безпосередньо в матчі з луганчанами на засніженому полі Олімпійського пошкодження отримали центральний захисник Євген Хачериді, вінгер Віктор Циганков, а також молоде дарування – правий захисник Олександр Тимчик. Про характер їх травм має стати відомо 27 жовтня, повідомляє Футбол 1.
Читайте: Курс на омолодження: яким буде склад Динамо
Раніше в лазареті киян опинилися Денис Гармаш і Данило Сілва. Бразилець поїде в Барселону на медобстеження і, найімовірніше, буде змушений лягти на операцію.
Зазначимо, що Динамо в додатковий час переграло Зорю (5:2) і вийшов до чвертьфіналу Кубка України, де 30 листопада зіграє з охтирським Нафтовик-Укрнафта.