
Матч проходив за складних погодніх умов. Увесь день в Албанії йшла злива. Через відсутність належної дренажної системи на стадіоні поєдинок був навіть під загрозу зриву.
Та це аж ніяк не злякало українських фанатів “Вірні збірній“, які пройшли маршем від українського посольства до стадіону, а згодом – гаряче підтримували своїх улюбленців під час самого футбольного спектаклю.
“Синьо-жовті” розпочали поєдинок неквапливо. Та звикнувши до вологого газону, підопічні Андрія Шевченка плавно окупували половину поля господарів стадіону.
Більшу частину часу українці проводили в атаках, однак насилу проходили ешелоновану оборону суперника. Найбільш небезпечний момент у першому таймі мав Євген Коноплянка, але його удар парирував воротар.
Читайте: Марлос в Албанії з паспортом українця
У другому таймі після виходу на поле новоспеченого українця Марлоса справи у підопічних Андрія Шевченка пішли краще.
На 60 хвилині Євген Коноплянка виконав прострільну передачу з флангу, Денис Гармаш пробив, але влучив у Пачарабу і від нього м’яч закотився у сітку воріт Саміра Уйкані. Так Україна повела в рахунку!
Пропущений м’яч змусив балканців розкриватися. Господарі активніше пішли вперед, у результаті чого почали з’являтись дедалі більше вільних зон, чим вміло скористались “синьо-жовті”!
На 87 хвилині Андрій Ярмоленко замкнув прострільну передачу Сидорчука, сильно і влучно пробивши по центру воріт без шансу для голкіпера Косово. Так рахунок став 2:0 на користь українців!
Україна здобула важливі 3 очки. Хорвати у паралельному поєдинкові несподівано втратили залікові бали, зігравши внічию з фінами. Після 9 зіграних матчів турнірне становище у групі I виглядає так:
Таким чином, 9 жовтня у Києві, коли відбудеться двобій між українцями та хорватами, підопічним Андрія Шевченка потрібна буде тільки перемога, аби й надалі зберегти шанси на путівку до фінальної частини Чемпіонату світу-2018.
Нагадаємо, Факти ICTV провели онлайн трансляцію поєдинку Косово-Україна