Селтік здолав Абердін у фіналі Кубка шотландської ліги

У фіналі Кубка шотландської ліги зустрічалися між собою Селтік та Абердін. Зустріч пройшла на Хемпден Парк у Глазго і завершилася мінімальною перемогою кельтів.
Читайте: Бока Хуніорс і Рівер Плейт замість Сантьяго Бернабеу йдуть до суду
Єдиний гол у зустрічі забив колишній хавбек Абердіна Райан Крісті — у компенсований час першого тайму він п’яткою переправив кулястого у сітку воріт свого колишнього клубу.
Check out our extended highlights of @CelticFC‘s 1-0 #BetfredCup Final win over @AberdeenFC! pic.twitter.com/6Odzr8FEF2
— SPFL (@spfl) 3 декабря 2018 г.
На 52-й хвилині матчу форвард Селтіка Скотт Сінклер мав шанс подвоїти рахунок з пенальті, однак не зумів переграти голкіпера Абердіну Джо Льюїса.
У підсумку гра завершилася з рахунком 1:0 на користь підопічних Брендана Роджерса. Для Селтіка перемога у Кубку ліги стала 18-ю в історії. Більше перемог лише на рахунку Рейнджерса — 27.
Нагадаємо, ФІФА суттєво скоротить кількість оренд з сезону 2020/21
Фото: Ian MacNicol/Getty Images.