, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Вперше в історії: УЄФА призначив на матч весняної частини єврокубків арбітрів з України

арбітр Микола Балакін

Матч 1/16 фіналу Ліги конференцій між іспанським Бетісом та хорватським Динамо Загреб обслуговуватиме українська бригада рефері. Про це повідомляється на офіційному сайті УЄФА.

Головним рефері зустрічі на арені Естадіо Беніто Вільямарін у Севільї стане 35-річний Микола Балакін. Стартовий свисток у цьому матчі має пролунати 15 лютого о 22.00 за київським часом.

Йому асистуватимуть співвітчизники: Олександр Беркут і Дмитро Запороженко. Арбітр Віктор Копієвський буде четвертим рефері.

Зараз дивляться

Італійський арбітр Мауріціо Маріані відповідатиме за систему VAR, а його асистенткою буде українська рефері Катерина Монзуль.

Микола Балакін призначений головним арбітром матчу 1/16 фіналу Ліги конференцій Фото 1

Скриншот: УЄФА

Це суддівське призначення є певною мірою знаковим. Досі українські арбітри ще ніколи не працювали на матчах плейоф весняної частини єврокубків, але судили ігри групової стадії.

Саме Микола Балакін став першим українським арбітром за останні 25 років, який обслуговував матч групового етапу Ліги чемпіонів. Це сталося 29 листопада, коли було зафіксовано нічию 0:0 у матчі Реал Сосьєдад – Зальцбург.

Він також судив два матчі Ліги Європи на стадії групового етапу поточного сезону, коли Марсель приймав Брайтон, а також гру Маккабі (Хайфа) — Вільярреал.

Читайте також
Шахтар – Марсель: де дивитися матч Ліги Європи і прогноз букмекерів
Шахтар тренування

Джерело: УЄФА
Арбітр, Ліга конференцій, Футбол
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка