5 країн, які відмовилися висилати російських дипломатів

За словами Себастьяна Курца, Австрія як нейтральна країна не висилатиме дипломатів.
– Швидше, ми хочемо бути будівельниками моста між Сходом і Заходом і тримати відкритими канали переговорів з Росією, – зауважив канцлер.
Прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн не вважає співробітників диппредставництв РФ шпигунами.
– У той час як інші країни оголосили про видворення нелегальних агентів російської розвідки, за офіційними даними, в Новій Зеландії немає нікого, хто підходить під такий профіль. Якби вони були, ми б уже вжили заходів, – йдеться в офіційній заяві.
За словами віце-прем’єра Туреччини Бекіра Боздага, “криза стосується відносин РФ і Великобританії”, тому вони повинні вирішити питання між собою.
– Туреччина не збирається приймати жодних рішень щодо РФ у зв’язку з цим. У нас хороші відносини з Росією, – цитують його РИА Новости.
Читайте: Працівники спецслужб! МЗС України про висилку російських дипломатів
Прем’єр-міністр Словенії Міро Церар запевнив, що його країна не висилатиме жодного російського дипломата та не вдаватиметься до інших подібних заходів. Там проведуть внутрішнє розслідування і лише потім зроблять остаточне рішення, передає Delo.
Не буде приєднуватися до світової реакції також Словаччина. За словами прем’єр-міністра Петера Пеллегріні, країна не буде “піддаватися жодному тиску та робити зайві театральні жести”.
Вчора стало відомо, що низка країн висилають російських дипломатів через справу про отруєння Сергія Скрипаля.