
Про це в ефірі 112 Україна заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.
– Нами було призначено експертне дослідження цих документів. Поки що на сьогоднішній момент ми маємо тільки доступ до тих же файлів, і громадськість. У нас немає прямого контакту з цією хакерською групою, і ми поки не можемо оцінити, оброблялися ті документи, які були опубліковані, після того, як вони були отримані по електронній пошті Суркова, – заявив Ткачук.
Він додав, що план щодо федерального статусу Закарпаття та інші документи фактично збігаються слово в слово з документами, вилученими у одного з організаторів сепаратизму на Закарпатті.
Тим часом у Кремлі спростували зв’язок Суркова з оприлюдненими документами.
– Знаю Суркова понад 10 років, йому весь час щось приписують. Він дуже талановита людина, тому, природно, всі прагнуть йому щось приписувати. Найчастіше це не відповідає дійсності, – сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков і додав, що в даному випадку це також не відповідає дійсності.
Читайте: Москаль: План захоплення Закарпаття – безграмотна фальшивка
Нагадаємо, 24 жовтня на сайті КіберХунта було оприлюднено повідомлення про те, що українські хакери отримали доступ до листування помічника президента Росії Владислава Суркова.