Укр Рус
, головна редакторка

Атакує “в лоб”: в Україні випробували новий безпілотник

безпілотник Касьянова

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив волонтер Юрій Касьянов.

– Сьогодні взята вага 12 кг, не враховуючи палива. Перевірялася працездатність всіх систем, налаштування автопілота, аварійні режими. Це безпілотник поля бою, що атакує “в лоб”. Це не безпілотний розвідник.

Велика вантажопідйомність дозволяє використовувати апарат як атакуючий поля бою, в перспективі – для вивезення поранених і для доставки боєкомплектів обложеним гарнізонах. В якості ретранслятора та носія РЛС дальнього виявлення, – повідомив волонтер.

Зараз дивляться

Касьянов додав, що за розробку апарату заплатив один інвестор, який добре розуміється на проблематиці.

Крім того, в цивільних цілях безпілотник можна використати для доставки медикаментів і медичного обладнання до місця аварії, для монтажу висотних конструкцій, для гасіння лісових пожеж або на хмарочосах.

Читайте: СН-5: найбільший у світі бойовий дрон

До речі, Збройні сили отримають безпілотники-розвідники, невидимі для очей і радарів.

Безпілотники, Волонтер АТО
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка