PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Під Кабміном мітингують працівники Укрспирту

Близько восьмої години ранку люди почали збиратись навпроти будівлі Кабінету Міністрів України.

За словами робітників, вони незадоволені роботою тимчасово виконуючого обов’язки директора підприємства Олег Дрожжина та його непрозорим призначенням на таку високу посаду з подачі міністра Тараса Кутового.

Працівники заводів запевняють, що після цього призначення на держпідприємстві почався хаос – спеціалістів масово звільняють, а самі заводи закривають без логічних причин. Теперішнє керівництво підприємства також підозрюють у масовому виробництві та збуті нелегального спирту.


Мітингувальники мають серйозний список вимог до міністра Тараса Кутового та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Вони запевняють: ці вимоги укладаються в загальні рамки роботи виборних профспілкових органів та не суперечать чинному законодавству України. Зокрема, сьогодні вони вимагатимуть:

— Підтримати законопроект Про демонополізацію спиртової галузі за участі трудових колективів, розроблений профспілкою. Люди переконані, що лише справедлива приватизація з урахуванням інтересів трудових колективів здатна врятувати галузь та захистити права простих робітників. На відміну від законопроекту приватизації міністра Тараса Кутового.

— Припинити неправомірні дії кримінального керівництва, яке розкрадає спиртову галузь, а також забезпечити прозорий конкурс на посаду керівника державного підприємства Укрспирт.

— Припинити незаконний тиск на профспілки державного підприємства Укрспирт (проти його тимчасового керівника Олега Дрожжина наразі порушено кримінальну справу за перешкоджання діяльності профспілок на підприємстві).

Читайте: Порушено справу стосовно керівника Укрспирту Дрожжина

— Скасувати злочинну постанову уряду Азарова № 672 від 28.07.2010 Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, яка спричинила розквіт корупції в галузі.

— Прийняти закон про обов’язковість використання біопалива на території України, що дозволить збільшити потужності виробництва, перепрофілювати спиртові заводи на виробництво біопалива та збільшити кількість робочих місць та надходження до бюджету.

— Дозволити сплачувати податки не за місцем реєстрації ДП Укрспирт, а до місцевих бюджетів, де розташовані підприємства спиртової галузі.

Також за наявною інформацією, на мітингу буде оголошено про створення радикальної організації Стоп незаконний спирт, яка діятиме разом зі ЗМІ та правоохоронними органами, щоб зупинити нелегальний обіг “чорного” спирту.

Якщо вимоги колективів не будуть виконані, люди планують діяти серйозно. Вони готові розпочати безстрокову акцію зі встановленням наметового містечка напроти Кабінету міністрів України.

Раніше нардеп Сергій Євтушок закликав міністра аграрної політики і продовольства України Тараса Кутового негайно втрутитись у справи Укрспирту та нарешті ініціювати прозорий конкурс на посаду директора держпідприємства.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка