
15.15 Кияни в соцмережах діляться фото і відео з висоти пташиного польоту незвичайного смогу над столицею.
11.56 В даний час ГУ Держпродспоживслужби проводить контрольні заміри повітря для визначення наявності в повітрі концентрації шкідливих речовин. Результати досліджень будуть пізніше оприлюднені, повідомляє Інтерфакс-Україна.
– Лікарі радять у такий період обмежити перебування на відкритому повітрі, уникати тривалого перебування на відкритому повітрі рано вранці. Дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок. По можливості, використовувати в побуті і на робочих місцях системи кондиціонування та очищення повітря, – повідомили в КМДА.
10.11 Ймовірною причиною може бути підвищення вологості повітря і відсутність вітру, тому і виникло таке явище, яке називається метеорологічна димка. Наявність цієї димки підвищує візуалізацію задимленості. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в місті Києві.
Відзначається, що пожежі, що виникають території Києва – незначні і не могли вплинути на виникнення в повітрі такий задимленості.
Жителі Києва скаржаться на сильний смог і різкий запах гару на лівому березі, на Позняках, Оболоні. Також сильний смог в передмісті Києва – Вишневому, Василькові, Глевасі і навіть Білій Церкві.
Про це вони пишуть у соціальних мережах. На думку киян, причиною диму може бути палаюче сміття.
Читайте: Найдепресивніший день 2017 року
У ДСНС сказали, що їм надходять численні скарги, але після виїзду на перевірку, рятувальники загоряння не виявляють, пише Сегодня.
– Щоб визначити їх характер і джерело гару, потрібна точна адреса загоряння, а люди його не називають. У таку погоду, можливо, запах гару чути через горіння сміттєвих баків, але знову таки, що саме горить, ми поки сказати не можемо, – повідомили в ДСНС Києва.
До слова, 3 січня національний метеорологічний центр Китаю оголосив в ряді північних і східних регіонів країни найсерйозніший, “червоний” рівень небезпеки через усталеного густий смог.