Вищий господарський суд остаточно підтвердив права нових власників приміщення ФК Софійський

Такий висновок було ухвалено на засіданні суду 29 травня, повідомляє РБК-Україна.
Підставою для такого рішення стала доведена в суді фіктивність договорів оренди та суборенди колишніх власників клубу.
Нерухомість, розташована в Києві на провулку Рильського 5, стала причиною судової суперечки між колишніми власниками і компанією БФ Груп, яка придбала її з дотриманням всіх норм законодавства у грудні 2016 року. Протягом п’яти місяців представники компанії не могли потрапити у приміщення через спротив колишніх власників.
За словами директора БФ Груп Юрія Грищенка, колишня власниця Ірина Рябченко і члени її сім’ї вимагали “компенсацію” за доступ до приміщення. При тому право власності вони втратили задовго до того, оскільки взяли кредит $15 млн під заставу цієї нерухомості в Swedbank, але повернули лише $230 тис.
– Втративши право власності на приміщення в результаті невиплати взятих кредитів перед третіми особами, Ірина Рябченко також перешкоджала Виконавчій службі, яка наклала арешт на майно в забезпечення боргів по сплаті судового збору, – йдеться у повідомленні.
Читайте: Матіос: В Україні не вистачає суддів, щоб притягнути до кримінальної відповідальності
Компанія БФ Груп офіційно взяла на себе зобов’язання збереження майна клуба до зняття арешту та пропонує всім співробітникам фітнес-клубу Софійський “погасити заборгованості по зарплаті, що їх було сформовано колишніми псевдоорендарями приміщень”.
Крім того, БФ Груп принесла вибачення всім клієнтам фітнес-клубу, яким колишні власники видавали абонементи навіть після того, як втратили право на користування приміщенням.
– Компанія пропонує клієнтам фітнес-клубу компенсувати понесені втрати і гарантує своє сприяння для подання колективних позовів за завдані збитки через недобросовісні дії керівництва фітнес-клубу Софійський, – заявили в БФ Груп.
Раніше ми писали про те, що Високий суд Лондона відклав рішення за заявою України у спорі з Росією щодо виплати кредиту Януковича.