
Про це повідомив директор департаменту вищої освіти міністерства Олег Шаров.
– Ми допускаємо, що в деяких виняткових випадках система не врахувала ці 10 балів, – сказав директор департаменту в середу, пише Інтерфакс-Україна.
За його словами, така ситуація могла виникнути, якщо в період участі абітурієнта в олімпіадах, конкурсах Малої академії наук, складання зовнішнього незалежного оцінювання у них змінювалися персональні дані, зокрема, ім’я, по батькові, прізвище.
– У таких випадках права цих людей не можуть бути порушені, їм необхідно звернутися до Міністерства освіти і науки – їх питання буде індивідуально розглянуто і щодо нього буде прийнято законне рішення, – сказав Шаров.
Читайте: Вступна кампанія 2017: через збій загублені 40 тис. заяв абітурієнтів
Раніше на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook колишній заступник міністра фінансів Олена Макеєва написала, що через помилки системи деяким абітурієнтам не були зараховані 10 бонусних балів.
Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, що потрібна знати про вступну компанію 2017.