Укр Рус
, випусковий редактор

Україна відновить виробництво літаків Руслан

Літак Руслан

Перший заступник генерального директора концерну Укроборонпром Сергій Омельченко заявив, що у державному підприємстві Антонов планують відновити виробництво важких транспортних літаків Ан-124 Руслан, передає Центр транспортних стратегій.

Виробництво першого літака може початися до кінця 2019 року і вже ведеться активна співпраця з відповідними міжнародними компаніями.

– Вже зараз ми на завершальній стадії повної переробки всієї електронної складової цього транспортного літака. І сподіваємося, що вона буде остаточно прийнята інженерною та конструкторською групою Антонова, – сказав Омельченко.

Читайте: Міноборони РФ попросило право збивати пасажирські літаки

Зараз дивляться

Під час збірки літака Руслан не використовуватимуть російські комплектуючі.

До слова, на каліфорнійському аеродромі в пустелі Мохаве відбулися нові випробування літака Stratolaunch, який має найбільших розмах крила у світі.

Фото: Центр транспортних стратегій

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка