На волосині: хто з мажоритарників пройшов у Раду з мінімальним відривом
На парламентських виборах деякі кандидати у народні депутати перемогли або з дуже високими показниками, або ледь змогли отримати необхідну підтримку.
Так, кандидата у народні депутати у виборчому окрузі №200 Черкаської області Антона Яценка підтримала найбільша кількість виборців – 66,53%.
Читайте: Які партії проходять до Верховної Ради
Найменшу кількість голосів, 16,08%, по всій Україні отримав Юрій Камельчук, який балотувався на 124 виборчому окрузі у Львівській області.
У Закарпатській області на окрузі №68 різниця між першим і другим місцем мінімальна. У Олександра Пекаря 18,95% , у Роберта Горвата – 18,25%.
Читайте: Хто проходить до Ради: ЦВК порахувала 70% голосів
Не обійшлось і без того, що на мажоритарних округах досвідчених нардепів замінили люди, які ніколи не займалися політикою.
Так, на виборчому окрузі №77 Запорізької області самовисуванець В’ячеслав Богуслаєв поступається кандидату від Слуги народу Сергію Штепі, який працює весільним фотографом. За Сергія Штепу проголосували 43,75%, а за В’ячеслава Богуслаєва – 31,95%.
Нагадаємо, Факти ICTV продовжують слідкувати за підрахунком голосів на виборах до Верховної Ради 2019.